W dniach 22-23.01.2026 r odbył się Zarządu Regionu Łódzkiego.
Podczas obrad omawiano:
- propozycje MZ odnośnie zasad kształtowania minimalnych wynagrodzeń w ochronie zdrowia przedstawionych 7.01.2026 na posiedzenie zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia, (kolejne posiedzenie Trójstronnego Zespołu 02.2026)
- Posiedzenia Zarządu Krajowego z dnia 08-10.12.2025,
- Harmonogram pracy i posiedzeń w 2026r OZZPiP RŁ
- Kalendarz wyborczy na 2026r w organizacjach związkowych każdego szczebla(zakładowy, międzyzakładowy, regionalny, krajowy)OZZPIP
- Obowiązek zarejestrowania organizacji związkowej w Ksef – Krajowy system e- faktur.
Podczas posiedzenia przypomniano zasady prowadzenia/wprowadzania, rejestrowania dokumentacji wyborczej w SORGA, szkolenia prowadziła Pani Aleksandra Ferfecka – Dyrektor biura OZZPiP w Warszawie. Dziękujemy za przypomnienie tych wiadomości
