Styczniowy Zarząd Regionu Łódzkiego

W dniach 22-23.01.2026 r odbył się Zarządu Regionu Łódzkiego.

Podczas obrad omawiano:

  • propozycje MZ odnośnie zasad kształtowania minimalnych wynagrodzeń w ochronie zdrowia przedstawionych 7.01.2026 na posiedzenie zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia, (kolejne posiedzenie Trójstronnego Zespołu  02.2026)
  • Posiedzenia Zarządu Krajowego z dnia 08-10.12.2025,
  • Harmonogram pracy i posiedzeń w 2026r OZZPiP RŁ
  • Kalendarz wyborczy na 2026r w organizacjach związkowych każdego szczebla(zakładowy, międzyzakładowy, regionalny, krajowy)OZZPIP
  • Obowiązek zarejestrowania organizacji związkowej w Ksef – Krajowy system e- faktur.

Podczas posiedzenia przypomniano zasady prowadzenia/wprowadzania, rejestrowania dokumentacji wyborczej w  SORGA, szkolenia prowadziła Pani Aleksandra Ferfecka – Dyrektor biura OZZPiP w Warszawie. Dziękujemy za przypomnienie tych  wiadomości

Zachęcamy wszystkich do zapisywania się do organizacji związkowych, a  członków organizacji związkowych do aktywnego udziału w wyborach. Pamiętajcie że mamy  realny wpływ na podejmowane działania w naszej organizacji !!!