Zarządu Regionu Łódzkiego- 24.02.2026

W dniu 24.02.2026 r odbył się Zarząd Regionu Łódzkiego.  

Podczas obrad omawiano:

  • Propozycje MZ odnośnie zasad kształtowania minimalnych wynagrodzeń w ochronie zdrowia przedstawionych 18.02.2026 na posiedzeniu zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia,
  • Opiniowanie zaktualizowanego Wojewódzkiego planu transformacji województwa łódzkiego na lata 2022-2026
  • Kalendarz wyborczy na 2026r w organizacjach związkowych każdego szczebla(zakładowy, międzyzakładowy, regionalny, krajowy) OZZPIP
  • Omówienie współpracy z OIPiP w Łodzi oraz planowanego zjazdu sprawozdawczo-wyborczego zaplanowanego na dzień 18.03.2026
  • Omówienie sytuacji w placówkach w województwie łódzkim

 

 

Podczas posiedzenia odbyło się szkolenie z  KSeF – Krajowego systemu e- faktur, które zostało przeprowadzone przez Panią Elżbietę Tarnowską
 Dziękujemy za przekazanie wiedzy !!!!

 

Zachęcamy wszystkich do zapisywania się do organizacji związkowych, a  członków organizacji związkowych do aktywnego udziału w wyborach. Pamiętajcie, że mamy  realny wpływ na podejmowane działania w naszej organizacji !!!