W dniu 24.02.2026 r odbył się Zarząd Regionu Łódzkiego.
Podczas obrad omawiano:
-
Propozycje MZ odnośnie zasad kształtowania minimalnych wynagrodzeń w ochronie zdrowia przedstawionych 18.02.2026 na posiedzeniu zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia,
-
Opiniowanie zaktualizowanego Wojewódzkiego planu transformacji województwa łódzkiego na lata 2022-2026
-
Kalendarz wyborczy na 2026r w organizacjach związkowych każdego szczebla(zakładowy, międzyzakładowy, regionalny, krajowy) OZZPIP
-
Omówienie współpracy z OIPiP w Łodzi oraz planowanego zjazdu sprawozdawczo-wyborczego zaplanowanego na dzień 18.03.2026
-
Omówienie sytuacji w placówkach w województwie łódzkim
Podczas posiedzenia odbyło się szkolenie z KSeF – Krajowego systemu e- faktur, które zostało przeprowadzone przez Panią Elżbietę Tarnowską
Dziękujemy za przekazanie wiedzy !!!!
Zachęcamy wszystkich do zapisywania się do organizacji związkowych, a członków organizacji związkowych do aktywnego udziału w wyborach. Pamiętajcie, że mamy realny wpływ na podejmowane działania w naszej organizacji !!!